Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  16 września do  22  września   2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana

16.09.2019

6.30

-

-

+ Antoni Hubka

+ Stanisław Dyrlaga

 

18.00

 

 

 

-

 

 

+ Genowefa Harmata (10 r. śm)

Wtorek

17.09.2019

6.30

 

-

 

+ Stanisława Wojciechowska

+ Maria Pfeifer

 

18.00

-

 

 

+ Piotr Łajczak ( 4 r. śm.)

 

Środa

Święto św. Stanisława Kostki

18.09.2019

6.30

 

18.00

-

 

-

+ Marek Czernek

+ Roman Cieślar

+ Rozalia Swety w r. śm.

 

 

Czwartek

19.09.2019

6.30

 

-

 

+ Teresa Biegun ( 20 r. śm.)

 

18.00

 

-

 

+ Wiesław Kuchejda

Piątek

Wspomnienie św. Męczenników koreańskich

20.09.2019

6.30

 

18.00

-

-

-

 

+ Helena i Jan Jura z wnukiem Wojciechem

+ Stanisław Dziedzic

Za ++ z ostatnich pogrzebów

Sobota

Święto św. Mateusza

21.09.2019

6.30

 

18.00

-

-

-

 

+ Oskar Szczotka

+ Zofia Pieczarka

+ Karol i Wanda Kumorek z synem Mieczysławem

 

NIEDZIELA
Dwudziesta piąta  NIEDZIELA ZWYKŁA
22.09.2019

7.00

-

+ Kazimierz Dziki

8.30

-

+ Stefan Juraszek

10.00

-

-

Za parafian

W intencji Celiny i Ryszarda z okazji 25 r. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże

11.30

-

+ Stanisław Czernek z żoną Małgorzatą

15.00

18.00

-

-

 

+ Marek Czernek (w kaplicy  na Przegibie – Butorzonce )

+ Joanna Skrzypek

 

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

WRZESIEŃ  2019 R.

1.

Niedziela

8.00

+ Władysław Wojtyła ( 25 r. śm.)

 

Niedziela

11.00

+ Marian Skrzypek

2.

Poniedziałek

17.00

+ Stanisław Wojtyła (3 r. śm.)

3.

Wtorek

7.00

+ Barbara Figura

4.

Środa

17.00

+ Bronisław Kuchejda z żoną Czesławą

5.

Czwartek

7.00

+ Maria Swety

6.

Piątek

17.00

+ Rozalia Szpak

7.

Sobota

7.00

Dziękczynno- błagalna w intencji Marii i  jej rodziny

8.

Niedziela

8.00

+ Genowefa i Zygmunt Tomiczek

 

Niedziela

11.00

+ Ryszard Pyka ( 25 r. śm.)

9.

Poniedziałek

17.00

+ Barbara Figura

10.

Wtorek

7.00

+ Rudolf Kuchejda ( 10 r. śm.)

11.

Środa

17.00

+ Przemek Gawliński

12.

Czwartek

7.00

+ Rozalia i Franciszek Jurasz z dziećmi

13.

Piątek

17.00

+ Maria Swety

14.

Sobota

7.00

+ Franciszek Rusek z synem Andrzejem

15.

Niedziela

8.00

+ Maria i Paweł Wieczorek

 

Niedziela

11.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adasia z okazji rocznicy chrztu

16.

Poniedziałek

17.00

+ Stefan Stasica z żoną Marią

17.

Wtorek

7.00

+ Józef Tomiczek

18.

Środa

17.00

+ Anna Greń z rodzicami

19.

Czwartek

7.00

+ Stanisław i Rozalia Stolarczyk

20.

Piątek

17.00

+ Józef Szczotka

21.

Sobota

7.00

+ Jan Stasica z żoną Stefanią

22.

Niedziela

8.00

+ Jan Dyrlaga

 

Niedziela

11.00

+ Bogusław Motyka

23.

Poniedziałek

17.00

+ Stanisław Stasica z siostrą Rozalią

24.

Wtorek

7.00

+ Genowefa Gawlińska z mężem Władysławem i synem Józefem

25.

Środa

17.00

+ Barbara Figura

26.

Czwartek

7.00

+ Stanisław Skrzypek

27.

Piątek

17.00

+ Anna Oleś z dziadkami

28.

Sobota

7.00

+ Kazimierz Biegun z żoną Stefanią

29.

Niedziela

8.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 90 r. urodzin Stefanii Dyrlaga

 

Niedziela

11.00

W intencji Martyny z ok. 18 urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże

30.

Poniedziałek

17.00

+ Stanisław Juraszek ( 11 r. śm.)